sponsor

18 Ekim 2014 Cumartesi

2015 Ramazan Bayramı Sözleri

2015 Ramazan Bayramı Sözleri, Yeni 2015 Ramazan Bayramı Sözleri, Kısa 2015 Ramazan Bayramı Sözleri , 2015 Ramazan Bayramı Sözleri Yeni, 2015 Ramazan Bayramı Sözleri Kısa
Ramazan Bayramı Sözleri
Anlamlı Ramazan Bayramı Sözleri Bedava Ramazan Bayramı Sözleri En Güzel Ramazan Bayramı İle İlgili Sözler Etkileyici Ramazan Bayramı Mesajları Full Ramazan Bayramı Sözleri Güzel Ramazan Bayramı Sms'leri Hazır Ramazan Bayramı Sözleri Ramazan Bayramı Mesajları Ramazan Bayramı Sözleri 
 

-Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar. Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm.Bayramın mübarek olsun.

-Zamana ve mekana sığmayan bir bereketle bereketlenmek ve bağışlanmış olmanın o şerefli makamına erişmiş olmak temennisiyle Bayramınız mübarek olsun.

-Bir avuç dua bir kucak sevgi sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri birleştirir gönülleri kalbiniz nur haneniz huzur dolsun Bayramınız mübarek olsun. Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için.Bayramınız kutlu olsun.

-Tüm yürekler sevinç dolsun umutlar gercek olsun acılar unutulsun dualarınız kabul ve bayramınız mübarek olsun. Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun kabuslar senden uzakta melekler başucunda olsun güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul ve Ramazan Bayramın mübarek olsun.

-Bayramlar berekettir umuttur özlemdir.Yarınlar niyettir ve duaların kabül olsun sevdiklerin hep seninle olsun Bayramınız Kutlu Olsun.

_Bayramlar dargınlıkların unutulduğu insanların barıştığı kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Bayramlar milli ve dini duyguların inançların örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle...

-Dostluğu sevgiyi ve geleceği Aşımızı ekmeğimizi soframızı Hüznümüzü acımızı yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder mutluluklar dilerim.

Güzellik birlik beraberlik dolu her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Ramazan Bayramı diliyoruz. Allahın rahmeti üzerine olsun. Sana gelen her iyilik Allahtandır bütün kötülükler nefsindendir. Mekanın cennet yuvan huzurlu kalbin Allah ile dolu bayramın mübarek olsun. Hep bir arada sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

-Mübarek Ramazan Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu bereketli bayramlar nasip etsin. Bugün sevinç günü kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan Bayramını doya doya yaşayalım.

-Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan Yüce Allah bizleri doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle.

-Varlığı ebedi olan merhamet sahibi adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.

-Bayramlar berekettir umuttur özlemdir. Yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Bayramınız mübarek olsun...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder