sponsor

4 Kasım 2014 Salı

2015 Ramazan Bayramı Mesajları

2015 Ramazan Bayramı Mesajları, 2015 Güzel Ramazan Bayramı Mesajları Yeni, Çok Güzel Ramazan Bayramı Mesajları Kısa, Mübarek Ramazan Bayramı Mesajları, Ramazan Bayramı Mesajları Facebook, Ramazan Bayramı Mesajları Twitter, Ramazan Bayramı Mesajları Güzel, Kapak Ramazan Bayramı Mesajları
Ramazan Bayramını milletimizin dirliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını isterim İyi bayramlar..
Yüreğimizden iman, ülkümüzden vatan hiç eksik olmadan ay yıldızlı bayrağımızın altında nice bayramlara Ramazan Bayramınız kutlu olsun

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah'a sonsuz şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun Hayırlı Rmazanlar….

Ramazan Bayramınızın Her zaman ki gibi neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. hayırlı bayramlar!

Bayramlar Berekettir,Umuttur,Özlemdir.Yarınlar Niyettir Ve Duaların Kabül Olsun , Sevdiklerin Hep Seninle Olsun Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun.
Dua kapılarının ağzına kadar açık, bela ve kötülüklerin arındırıldığı bu güzel günde bayramınızı tüm sevdiklerinizle birlikte hayırlı ve mutlu geçirmeniz dilegiğyle mübarek RAMAZAN BAYRAMINI KUTLARIM…
En İyi Bayram Gülüşünü Savur Göklere, Eski Zamanlardan Gülücükler Getirsin, Öyle İçten Öyle Samimi, Gözyaşlarını Bile Tebessüme Çevirsin. Ramazan Bayramı Kutlu Olsun..
Küskünlerin barıştığı, sevenlerin kavuştuğu, yine mutlu, yine umutlu nice bayramlara Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun…………
Hep Birlikte Bir Arada, Sevgi Dolu Ve Huzurlu Nice Bayramlar Geçirmek Dileğiyle, Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun!
Mübarek Ramazan Bayramı Tüm Ulusumuza Kutlu Olsun. Allah Tüm İnananlara Nice Huzurlu, Bereketli Bayramlar Nasip Etsin.İnşallah..
Bizim Hayatımızda Akan Nehirler Vardır, Üzerinde  Umutlarımızı Yüzdürdüğümüz Ve Bizim Ömrümüzde Güzel İnsanlar Vardır, Görünmeyince Ölesiye Özlediğimiz Ramazan Bayramın Kutlu Olsun…
GüLerek Bitti Mübarek Ramazan Ayı, Şimdi ELLerim Havada Dua Ediyorum Yaradanıma Bu Mübarek Ramazan Bayramında Herkez Mutıu Oıur İnşallah
Delice  Esen Rüzgar, Kavurucu Sıcaklı Günler, Yıldızlarla Dolu Bir Dünyadır Bayramlar, Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun Herşey İstediğiniz Gibi Olsun İnşallah.
Evinize Nur Yağsın, Kaıpıerinize ALLAH İyiıik Versin ,Bu Bayramdada Eıerimiz Herzamanki Gibi Mutıuıukıa Birıeşsin. Ramazan Bayramınızı Kutıarım.
Bin Damla Aksın Yüreğine, Bin Mutluluk Essin Gönlüne, Bütün Hayal Kurdukların Gerçek Olsun, Duaların Kabul Olsun Ramazan Bayramın Mübarek Olsun!
Alemlerin yaratıcısı ve alemlerin rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun...Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun…
Bugun Mutluluk Gunu, Sorunları Bır Yana Bırakıp Mutlu Olalım. Ramazan Bayramını Doya Doya Yasayalım. Hayırlı Bayramlar!
Her Şeyin Hakimi Olan Yuce Allah, Bızlerı, Dogru Yoldan Ve Sevdıklerımızden Ayırmasın! Hayırlı Ve Bereketlı Ramazan Bayramları Dılegıyle.

Forum Sitemiz: Forum Sitesi

Sohbet Sitemiz: Sohbet Odaları

Güzel Sözler Sitemiz: Güzel Sözler

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder